Contact to us

آخر الأخبار
الرئيسية / أرشيف الكاتب: Wordpressb3

أرشيف الكاتب: Wordpressb3

Laila Shukri Jestem zona terrorysty ebook

KSIĄŻKA ZA DARMO Laila Shukri Jestem żoną terrorysty ebook Wersja językowa: PL Wielkość: 5,8 MB Format: pdf, epub, mobi Wstrząsająca historia Polki, która została żoną terrorysty. Opowieść o kobiecie, która została rozkochana i uwiedziona, aby urodzić terrorystę-samobójcę. Przemilczana prawda o rodzinach zaangażowanych w terroryzm. Laila Shukri wysłuchała historii jednej z Polek, aby opowiedzieć ją światu. Po rozstaniu z partnerem Klaudia ... أكمل القراءة »

Ucho Igielne ebook

KSIĄŻKA PDF ZA DARMO Wiesław Myśliwski Ucho Igielne ebook Wersja językowa: PL Wielkość: 4,3 MB Format: pdf, epub, mobi “Ucho Igielne” to poruszająca medytacja nad ludzkim losem, pamięcią i historią, zagadkowością intymnych relacji, a przede wszystkim nad tajemnicą spotkania młodości i starości. W powieści Myśliwskiego jak w lustrze odbija się kawał polskiej historii ze wszystkim, co w niej dramatyczne, bolesne, ... أكمل القراءة »

Lisa Jewell Kiedy ciebie nie ma ebook

KSIĄŻKA ZA DARMO Lisa Jewell Kiedy ciebie nie ma ebook Wersja językowa: PL Wielkość: 5,3 MB Format: pdf, epub, mobi Miała piętnaście lat i była ukochaną córką swojej matki. Miała przed sobą całe życie. I nagle, w mgnieniu oka, Ellie zniknęła. Po dziesięciu latach Laurel wciąż nie straciła nadziei, że znajdzie Ellie. I wtedy spotyka czarującego, charyzmatycznego nieznajomego, który robi ... أكمل القراءة »

Fashionistki zrzucaja czadory ebook

EBOOK ZA DARMO Aleksandra Chrobak Fashionistki zrzucają czadory ebook Wersja językowa: PL Wielkość: 4,5 MB Format: pdf, epub, mobi Autorka bestsellerowych “Beduinek na Instagramie” zaprasza czytelników w podróż do miejsca, które fascynuje ją od lat. W Iranie Aleksandrze Chrobak udaje się dotrzeć tam, gdzie turysta nie ma wstępu. Odwiedza zamknięte dla innowierców sanktuaria szyickich imamów, w których Iranki najpierw się ... أكمل القراءة »

Christina Lauren Dziki romans ebook

EBOOK PDF ZA DARMO Christina Lauren Dziki romans ebook Wersja językowa: PL Wielkość: 4,1 MB Format: pdf, epub, mobi W przeciwieństwie do przyjaciółek Mii i Loli, Harlow Vega ma opinię zawsze gotowej do romansu. Dwanaście pełnych alkoholu i szaleństwa godzin w Sin City, kiedy to poślubiła niedorzecznie atrakcyjnego i szorstkiego kanadyjskiego rybaka, Finna Robertsa, o niewiarygodnie sprawnych, muskularnych rękach – ... أكمل القراءة »

Jennifer L. Armentrout Lucyfer ebook

KSIĄŻKA ZA DARMO Jennifer L. Armentrout Lucyfer ebook Wersja językowa: PL Wielkość: 4,8 MB Format: pdf, epub, mobi Julia Hughes przez całe życie postępuje ostrożnie. Wszystko się zmienia, gdy otrzymuje bolesną lekcję. Postanawia porzucić swoje dotychczasowe życie. W barze poznaje bardzo przystojnego Taylora. Niesamowicie bogatych braci de Vincent łączy mroczna reputacja. Zatrudniają Julię, aby opiekowała się ich siostrą, która wróciła ... أكمل القراءة »

Jay McLean Wiecej niz my ebook

KSIĄŻKA ZA DARMO Jay McLean Więcej niż my ebook Wersja językowa: PL Wielkość: 5,8 MB Format: pdf, epub, mobi Serce, które zostało złamane i szansa, żeby je poskładać na nowo. Kiedy Mikayla żegnała się z rodzicami przed wymarzonym balem na zakończenie liceum, nie przypuszczała, że ten wieczór zrujnuje jej życie. Bajkowa noc zmieniła się w prawdziwy koszmar. Dziewczyna utraciła wszystkich, ... أكمل القراءة »

Isabel Allende W samym srodku zimy ebook

KSIĄŻKA PDF ZA DARMO Isabel Allende W samym środku zimy ebook Wersja językowa: PL Wielkość: 4,2 MB Format: pdf, epub, mobi W samym środku brooklyńskiej śnieżycy sześćdziesięcioletni Richard Bowmaster, profesor uniwersytecki, wjeżdża w bagażnik samochodu Evelyn Ortegi, młodej nielegalnej imigrantki z Gwatemali. To, co z początku wydawało się zaledwie drobnym wypadkiem, staje się czymś o wiele poważniejszym i niespodziewanym, z ... أكمل القراءة »

Cukiernia Pod Amorem ebook

KSIĄŻKA PDF ZA DARMO Małgorzata Gutowska-Adamczyk Cukiernia Pod Amorem ebook Wersja językowa: PL Wielkość: 5,2 MB Format: pdf, epub, mobi Druga część kolejnej serii “Cukierni Pod Amorem”. Każdy dzień przynosi bohaterom nowe zawirowania, a historie sprzed czterdziestu lat ciążą do dziś. Sierpień 2016 roku. Cukiernia Pod Amorem znów zwycięża w dorocznym konkursie na Ciastko Roku. Wokół imprezy robi się duże ... أكمل القراءة »

A.F. Brady Na krawedzi ebook

EBOOK PDF ZA DARMO A.F. Brady Na krawędzi ebook Wersja językowa: PL Wielkość: 4,6 MB Format: pdf, epub, mobi Gdzie jest granica między zdrowiem psychicznym a szaleństwem? Samantha James jest najlepszą terapeutką w nowojorskim ośrodku dla psychicznie chorych. Jest też alkoholiczką, ale potrafi to ukryć przed innymi pracownikami i pacjentami. Jednak wraz z pojawieniem się Richarda, tajemniczego pacjenta z kryminalną ... أكمل القراءة »