Contact to us

آخر الأخبار
الرئيسية / التوجيه للاخبار

التوجيه للاخبار

نقدم مجموعه من الاخبار المتنوعه والخفيفه ونسعى ان نكون منصه اخبارية جديدة بعيدة كل البعد عن التعصبات اي كانت ونسعى ان ينظم الينا كل من يرغب بمشاركتنا في اخبارة او اراءه التي تمثله بعيدا عن التجريح والتشكيك

Laila Shukri Jestem zona terrorysty ebook

KSIĄŻKA ZA DARMO Laila Shukri Jestem żoną terrorysty ebook Wersja językowa: PL Wielkość: 5,8 MB Format: pdf, epub, mobi Wstrząsająca historia Polki, która została żoną terrorysty. Opowieść o kobiecie, która została rozkochana i uwiedziona, aby urodzić terrorystę-samobójcę. Przemilczana prawda o rodzinach zaangażowanych w terroryzm. Laila Shukri wysłuchała historii jednej z Polek, aby opowiedzieć ją światu. Po rozstaniu z partnerem Klaudia ... أكمل القراءة »

Ucho Igielne ebook

KSIĄŻKA PDF ZA DARMO Wiesław Myśliwski Ucho Igielne ebook Wersja językowa: PL Wielkość: 4,3 MB Format: pdf, epub, mobi “Ucho Igielne” to poruszająca medytacja nad ludzkim losem, pamięcią i historią, zagadkowością intymnych relacji, a przede wszystkim nad tajemnicą spotkania młodości i starości. W powieści Myśliwskiego jak w lustrze odbija się kawał polskiej historii ze wszystkim, co w niej dramatyczne, bolesne, ... أكمل القراءة »

Louise Jensen Randka ebook

KSIĄŻKA PDF ZA DARMO Louise Jensen Randka ebook Wersja językowa: PL Wielkość: 4,1 MB Format: pdf, epub, mobi Jedna noc może zmienić wszystko… Zaskakujący psychologiczny thriller, od którego nie można się oderwać. Coś złego przytrafiło się Alison Taylor. Przekonana przez przyjaciół, że powinna pogodzić się z rozpadem małżeństwa i niedawną separacją, Ali umawia się przez portal randkowy na spotkanie z ... أكمل القراءة »

Maria Ernestam Zraniony pianista ebook

KSIĄŻKA ZA DARMO Maria Ernestam Zraniony pianista ebook Wersja językowa: PL Wielkość: 4,2 MB Format: pdf, epub, mobi Wciągająca opowieść o tym, że życie nie jest tylko splotem przypadkowych zdarzeń. Veronika i Marieke są przyjaciółkami od najmłodszych lat, ale spokojna Marieke zawsze pozostaje w cieniu charyzmatycznej Veroniki. Kiedy umiera Klara, ukochana ciotka Veroniki, kobiety wpadają w wir wydarzeń, które podważą ... أكمل القراءة »

Lisa Jewell Kiedy ciebie nie ma ebook

KSIĄŻKA ZA DARMO Lisa Jewell Kiedy ciebie nie ma ebook Wersja językowa: PL Wielkość: 5,3 MB Format: pdf, epub, mobi Miała piętnaście lat i była ukochaną córką swojej matki. Miała przed sobą całe życie. I nagle, w mgnieniu oka, Ellie zniknęła. Po dziesięciu latach Laurel wciąż nie straciła nadziei, że znajdzie Ellie. I wtedy spotyka czarującego, charyzmatycznego nieznajomego, który robi ... أكمل القراءة »

Lynda La Plante Wdowy ebook

KSIĄŻKA PDF ZA DARMO Lynda La Plante Wdowy ebook Wersja językowa: PL Wielkość: 5,6 MB Format: pdf, epub, mobi Przez dwadzieścia lat Harry Rawlins i jego wspólnicy znakomicie prosperowali jako przestępcy. Kolejne zlecenie – porwanie furgonetki wypełnionej pieniędzmi – miało przynieść gigantyczne zyski. Okazało się jednak pechowe. Trzech złodziei zginęło, czwartemu udało się zbiec. Dolly, wdowa po Harrym, dotąd nieświadoma ... أكمل القراءة »

Haruki Murakami Smierc komandora ebook

EBOOK PDF ZA DARMO Haruki Murakami Śmierć komandora ebook Wersja językowa: PL Wielkość: 5,5 MB Format: pdf, epub, mobi W Hong Kongu została uznana za nieprzyzwoitą, ocenzurowana i zakazana dla czytelników poniżej 18 roku życia. W Japonii w środowisku skrajnej prawicy wywołała oskarżenia wobec Harukiego Murakamiego o zdradę narodową, choć jednocześnie została okrzyknięta jednym z największych dokonań tego pisarza. “Śmierć ... أكمل القراءة »

Fashionistki zrzucaja czadory ebook

EBOOK ZA DARMO Aleksandra Chrobak Fashionistki zrzucają czadory ebook Wersja językowa: PL Wielkość: 4,5 MB Format: pdf, epub, mobi Autorka bestsellerowych “Beduinek na Instagramie” zaprasza czytelników w podróż do miejsca, które fascynuje ją od lat. W Iranie Aleksandrze Chrobak udaje się dotrzeć tam, gdzie turysta nie ma wstępu. Odwiedza zamknięte dla innowierców sanktuaria szyickich imamów, w których Iranki najpierw się ... أكمل القراءة »

Byc moze kiedys ebook

KSIĄŻKA ZA DARMO Lauren Graham Być może kiedyś ebook Wersja językowa: PL Wielkość: 4,5 MB Format: pdf, epub, mobi Błyskotliwa, urocza i przezabawna powieść o początkującej młodej aktorce, która próbuje zrobić karierę w Nowym Jorku – i nie zwariować. Jest styczeń 1995 roku, a Franny Banks zostało już tylko pół roku z trzyletniego deadline’u, który sobie wyznaczyła, gdy przyjechała do ... أكمل القراءة »

Christina Lauren Dziki romans ebook

EBOOK PDF ZA DARMO Christina Lauren Dziki romans ebook Wersja językowa: PL Wielkość: 4,1 MB Format: pdf, epub, mobi W przeciwieństwie do przyjaciółek Mii i Loli, Harlow Vega ma opinię zawsze gotowej do romansu. Dwanaście pełnych alkoholu i szaleństwa godzin w Sin City, kiedy to poślubiła niedorzecznie atrakcyjnego i szorstkiego kanadyjskiego rybaka, Finna Robertsa, o niewiarygodnie sprawnych, muskularnych rękach – ... أكمل القراءة »